.

.

Сребро огледало скролувајте форма акрилик свадба покана картичка 120*170mm (1lot=100pcs)

Сребро огледало скролувајте форма акрилик свадба покана картичка 120*170mm (1lot=100pcs)

DEN 6240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сребро Огледало
Големина:
12X17cm
Број На Модел На:
HTGT-AWIC-817-2
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Свадба
Стил:
Општествени науки
Бренд Име:
HANTANG
Големина на:
120*170mm
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Стоката во категоријата