.

.

Electroplate Не-Магнетни Хематит Камен Монистра за Накит Правење Коцка Златна Лабава Монистра Одговара Занает DIY Нараквици 3x3x3mm 127pcs

Electroplate Не-Магнетни Хематит Камен Монистра за Накит Правење Коцка Златна Лабава Монистра Одговара Занает DIY

DEN 114.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
3x3x3mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
20 g
Број На Модел На:
X-G-J170A-3x3mm-08
Обликот:
коцка
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
природата:
На синтетички
обложено боја:
златна позлатен
единица:
1strand
Материјал:
Не-магнетни Хематит

Стоката во категоријата