.

.

(Мин Order1) 4mm Fation Природни Темно Сина Калцедон Монистра Камен Монистра 15inch DIY Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн трговија на Големо

(Мин Order1) 4mm Fation Природни Темно Сина Калцедон Монистра Камен Монистра 15inch DIY Лабава Монистра Накит Одлуки

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
A068
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Дијаметар:
4mm
боја:
темно сина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Камен
Должина:
15inch

Стоката во категоријата