.

.

Бесплатен превозот Свадба корист Сина Блескава Чанта Камериер партија корист подарок чанта носителот 100pcs/многу

Бесплатен превозот Свадба корист Сина Блескава Чанта Камериер партија корист подарок чанта носителот 100pcs/многу

DEN 5232.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажман,Свадба,денот на Благодарноста,Децата Ден
Шема:
Никој
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Стоката во категоријата