.

.

мојата форма 10pcs многу кошарка срцето црвениот кристал шарм

мојата форма 10pcs многу кошарка срцето црвениот кристал шарм

DEN 220.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AFH108193
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
боја:
родиум
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски

Стоката во категоријата