.

.

6 3/4 инчи (17 см) Сребро Спојки Рамка

6 3/4 инчи (17 см) Сребро Спојки Рамка

DEN 1728.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сребро.
Тип:
се справи со
Тежина:
16g
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PC-367

Стоката во категоријата