.

.

DIY Бисери Нараквици Ѓердан Накит Одлуки Наоди Микро Отвори Циркон CC Камелија Метални Украсни Шарм Монистра Додатоци

DIY Бисери Нараквици Ѓердан Накит Одлуки Наоди Микро Отвори Циркон CC Камелија Метални Украсни Шарм Монистра Додатоци

DEN 37.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.2g
Број На Модел На:
CC Камелија Метални Украсни Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Име на производ:
Микро Отвори Циркон CC Камелија Метални Украсни Шарм Монистра
Материјал:
Бакар+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PZ0061
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.0 mm
монистра големина:
12mm
Кристали:
ААА Австриската Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Шарм Spacer Метал Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан Обетки DIY Одлуки

Стоката во категоријата