.

.

Ретро моден мажите Shitai сребро хривнија Висок квалитет 925 Фунта silvermen хривнија мода гроздобер стил за Мажи сребрен накит

Ретро моден мажите Shitai сребро хривнија Висок квалитет 925 Фунта silvermen хривнија мода гроздобер стил за Мажи

DEN 645.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Сребро,Тајландски Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
Yasmin
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
TH201232
is_customized:
No
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
TH201232
Должина:
20.5cm

Стоката во категоријата