.

.

За Рено Megane 1 јас 1995~2002 / HD CCD Ноќ Визија + Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / Автомобилот Наназад Камера

За Рено Megane 1 јас 1995~2002 / HD CCD Ноќ Визија + Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / Автомобилот Наназад

DEN 670.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Lyudmila
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара Екранот:
LCD Екран со РКА
се применуваат:
За Рено Megane 1 Јас 1995~2002
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Рено

Стоката во категоријата