.

.

Обратен Камера За Volvo S60 S60L XC60 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно Паркинг Камера

Обратен Камера За Volvo S60 S60L XC60 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно

DEN 776.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
се применуваат:
За Volvo S60 S60L XC60
произведено во Кина:
Yes
ПАЛ:
Опционални (ако треба, ве молиме оставете порака)
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Volvo

Стоката во категоријата