.

.

SAT5107 мини airbrush компресор за полнење airbrush шминка комплет со компресор мини шминка airbrush комплет

SAT5107 мини airbrush компресор за полнење airbrush шминка комплет со компресор мини шминка airbrush комплет

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Бренд Име:
clounds
Куп Волумен:
7cc
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
HVLP
Број На Модел На:
SAT5107

Стоката во категоријата