.

.

250*80*85mm IP67 Водоотпорен Пластични Електронски Проектот Кутија w/ Поправи Ги Пластични Водоотпорен Комплет Кутија Станбен Метар Кутија

250*80*85mm IP67 Водоотпорен Пластични Електронски Проектот Кутија w/ Поправи Ги Пластични Водоотпорен Комплет Кутија

DEN 757.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
MongSer
боја:
Светло Сива боја за секој пластични куќиште водоотпорен
Материјал:
ABS/КОМПЈУТЕР за секој пластични куќиште водоотпорен
Тежина:
251g for each plastic enclosure waterproof
Место на Потекло:
Кина за секој пластични куќиште водоотпорен
сертификација:
CE, ROHS за секој пластични куќиште водоотпорен
Тип:
Пластични куќиште водоотпорен
дебелина на материјалот:
3-5мм за секој пластични куќиште водоотпорен
Заштита Ниво:
IP66 за секој пластични куќиште водоотпорен

Стоката во категоријата