.

.

6*8мм Фацетирани Пурпурна AB+ шарени Кристално стакло калцедон монистра лабава 70pcs DIY Накит одлуки дизајн трговија на големо

6*8мм Фацетирани Пурпурна AB+ шарени Кристално стакло калцедон монистра лабава 70pcs DIY Накит одлуки дизајн трговија

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
Inch
Објектот Дијаметар:
6x8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.1
Број На Модел На:
ZS0513

Стоката во категоријата