.

.

16PCS BSB Златна Боја со Висока Брзина Прецизно уметничко Лизгање Лого, Злато Ролери Лежишта, Скејт Хром Челик 608 8*22*7mm

16PCS BSB Златна Боја со Висока Брзина Прецизно уметничко Лизгање Лого, Злато Ролери Лежишта, Скејт Хром Челик 608

DEN 726.00
DEN 741.12
-2 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Швајцарскиот BSB Златна 608 Лежишта
Бренд Име:
JAPY
Тип:
Имајќи Уметничко Лизгање

Стоката во категоријата