.

.

E60 Автомобил Страна Крило Rearview Огледало Покрие Капи за BMW 5Series E60 Седан Карбонски Влакна права 2005-2011

E60 Автомобил Страна Крило Rearview Огледало Покрие Капи за BMW 5Series E60 Седан Карбонски Влакна права 2005-2011

DEN 1815.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HastonSportsline
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
4
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Ретровизор Маска
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Поставување на Возило:
Лево,Десно
Производителот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
Одговара:
Одговара за BMW 5series E60

Стоката во категоријата