.

.

UXCELL 5 Компјутери Алуминиум Сечење 2 Флејта Cnc Крајот Мелница Машина Рутер Битови 0.8 Mm Дијаметар машина | крај | мелница

UXCELL 5 Компјутери Алуминиум Сечење 2 Флејта Cnc Крајот Мелница Машина Рутер Битови 0.8 Mm Дијаметар машина | крај

DEN 313.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
UXCELL
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Флејта Cnc |:
cnc мелница
Крај Милиони Cnc ||:
Мелница Cnc Рутер
Флејта Cnc |||:
cnc cnc

Стоката во категоријата