.

.

5pcs 3x3w 4x3w 600ma Постојан Струја Led Драјвер, Излез 9-15v LED Трансформатор За 9W 12W E27 GU10 E14 B22 Светилка Возачот

5pcs 3x3w 4x3w 600ma Постојан Струја Led Драјвер, Излез 9-15v LED Трансформатор За 9W 12W E27 GU10 E14 B22 Светилка

DEN 192.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Бренд Име:
QINGYING
Материјал:
pcb
Влезен Напон:
AC85-277V
Карактеристики:
600mA Возачот
Повратен Сигнал:
9V-15V
Влезниот Сигнал:
85V-265V
Излезниот Напон:
DC9V-15V
Гаранција:
3
Тежина:
20g
Број На Модел На:
во 3-4x3
is_customized:
Yes
Функција-1:
постојан струја возачот

Стоката во категоријата