.

.

24v соларна пумпа за вода со висок квалитет фарма за наводнување borehole dc пумпа за вода 4SPST2.1/50-D24/270

24v соларна пумпа за вода со висок квалитет фарма за наводнување borehole dc пумпа за вода 4SPST2.1/50-D24/270

DEN 15576.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Подводните
Теорија:
Електромагнетни Пумпа
Број На Модел На:
4SPST2.1/50-D24/270
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Завртка Пумпа
Гориво:
Соларен Панел
Max.Проток:
2.1m3/час
моќност:
270W
Max.Глава:
50M
Напон:
24v
излез:
1
Теорија:
DC brushless
Користи:
Видете ги следниве инструкции
Гаранција:
3 Години
поле:
фарм за наводнување,снабдување куќа
Пакување:
картон

Стоката во категоријата