.

.

2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка 3/4 Ракави Црвена Чипка Коленото Должина Краток Мајка Фустани Вечерни Фустани За Свадби

2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка 3/4 Ракави Црвена Чипка Коленото Должина Краток Мајка Фустани Вечерни Фустани

DEN 1824.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon

Стоката во категоријата