.

.

VENSANAC 2017 Нова Линија Везови Брод Вратот Целосна Ракав Бел Сатен Булчински венчаница Свадба Gown 30365

VENSANAC 2017 Нова Линија Везови Брод Вратот Целосна Ракав Бел Сатен Булчински венчаница Свадба Gown 30365

DEN 2231.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цветови,Везови,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
VENSANAC
Деколте:
Брод Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Број На Модел На:
30365
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Свадба Фустан Ткаенина:
Мека Сатенски
Половината:
Природни

Стоката во категоријата