.

.

Бесплатен превозот РЛ-BI006 Батеријата Колосек, ПРЕДВОДЕНИ батеријата VOLT метар батеријата индикатор 12v ЗА Авто Мото АТВ Трактор Контрола Мотор

Бесплатен превозот РЛ-BI006 Батеријата Колосек, ПРЕДВОДЕНИ батеријата VOLT метар батеријата индикатор 12v ЗА Авто

DEN 17692.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
1.28cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-BI006
Објектот Ширина:
2.7cm
Специјални Функции:
Батеријата индикатор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.6cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
60g

Стоката во категоријата