.

.

РЛ-BI006 Батеријата Мерач 9 LED батеријата VOLT метар батеријата индикатор 12v ЗА Авто Мото АТВ Трактор Контрола Мотор

РЛ-BI006 Батеријата Мерач 9 LED батеријата VOLT метар батеријата индикатор 12v ЗА Авто Мото АТВ Трактор Контрола Мотор

DEN 4459.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
1.28cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-BI006
Објектот Ширина:
2.7cm
Специјални Функции:
час метар/батеријата индикатор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.6cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
65g

Стоката во категоријата