.

.

E6C3-CWZ6C 360P/R 2500P/R

E6C3-CWZ6C 360P/R 2500P/R

DEN 1068.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стандард:
360, 2500
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Број На Модел На:
E6C3-CWZ6C 360P/R 2500P/R
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1

Стоката во категоријата