.

.

LED 5 БАР екранот мини батеријата метар батеријата индикатор за 12/24V за мотор голф коли тест напон на батеријата

LED 5 БАР екранот мини батеријата метар батеријата индикатор за 12/24V за мотор голф коли тест напон на батеријата

DEN 1435.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
1.0cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-BI005
Објектот Ширина:
3.3cm
Специјални Функции:
час метар/батеријата индикатор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.2cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
45g

Стоката во категоријата