.

.

природна тиркизна камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Опашот го отворите екранот на жените девојка подарок накит

природна тиркизна камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Опашот го отворите екранот

DEN 2856.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
ТИРКИЗНА
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
dzj2703
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
природна тиркизна
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот

Стоката во категоријата