.

.

7 Колор LCD екран на Допир Копче за следење Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем Код СМАРТ Картичка Далечински управувач Видео Врата Бел 2-monitor

7 Колор LCD екран на Допир Копче за следење Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем Код СМАРТ Картичка Далечински

DEN 5997.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Агол На Гледање (°):
92
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Број На Модел На:
806MJIDS12
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Камерата:
боја
моќност:
100V-240V
Резолуција:
420TVL
Име:
Видео doorphone / вратата бел / спогодба видео
Тип:
Видео спогодба врата
Функција:
видео врата телефон
Работни натпревар:
2 затворен следи + 1 отворено камера
се применуваат:
Семејства/подови/вили/апартмани
екран:
Колор TFT-lcd екран од 7 инчи
моќност:
AC100V да 240V
Внатрешен мониторинг:
Hands-free, говор, следење,спогодба,видео,го отклучите
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија

Стоката во категоријата