.

.

Tcart 1 Set Auto Led Светилки светилки drl Дење Работи Светлина Пред се Претвори Сигнали Бели+Килибар Светилки WY21W T20 7440 За Хонда Спогодба Граѓански

Tcart 1 Set Auto Led Светилки светилки drl Дење Работи Светлина Пред се Претвори Сигнали Бели+Килибар Светилки WY21W

DEN 928.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела, Розова
Температура На Боја:
6000K
Хонда Модел:
Граѓански
Објектот Тежина:
0.3kg
Граѓанско-Година:
2008,2010,2009
Wattage:
20W/set
Интерфејс Тип:
T20 (7440)
Име На Модел:
светилки drl&пак светлина на сите во еден
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Бренд Име:
Tcart
Lumens:
2400Lm
captiva led модел:
WY21W T20 7440
captiva led моќ:
20w/set
captiva led светилки drl светла боја:
бела,сина,црвена,розова,мраз сина
captiva led warrenty:
12 месеци
Леќа:
Вклучени

Стоката во категоријата