.

.

100 Парчиња/многу SMA Машки да се Женски + SMA Машки да SMA Женски РА Конектор Адаптер Goldplated

100 Парчиња/многу SMA Машки да се Женски + SMA Машки да SMA Женски РА Конектор Адаптер Goldplated

DEN 5136.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-2584
боја:
Злато
Стил:
Директно,Rightangle
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
SMA машки&женски

Стоката во категоријата