.

.

Најниска цена! 2 поени 55 ir екран на допир prompotion

Најниска цена! 2 поени 55 ir екран на допир prompotion

DEN 4800.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Xintai Допир
Производи Статус:
Акции
Тип:
Инфраред
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
XT-IR-55-2
Пакет:
Yes
Големина На Екранот:
55 инчи
Пакет:
Yes
Општи Големина:
15 инчи да се 159 инчен
Допрете Режим :
Единствена точка на допир Мулти-допир влечете нерешено-линија ротирате зумирате/одзумирате
Резолуција(Interpolation):
4096*4096
Линеарноста Грешка:
одговор брзина:
Метод на внесување:
Прст или гумени ракавици рака (гума ткаенина или кожа)
Минимален Допир Објект:
2.5 мм Х 2,5 mm
Вандалот-доказ:
Нема пауза од 1-фунти челик топката намалувањето од 130 cm висока

Стоката во категоријата