.

.

Пластични ПОП Знак Промоција на Екранот од Страна на Двете Плоштадот Лепило Допрете Со Пролетта Виси Постер За продажба на Мало Продавница 1000pcs Добар Квалитет

Пластични ПОП Знак Промоција на Екранот од Страна на Двете Плоштадот Лепило Допрете Со Пролетта Виси Постер За продажба

DEN 6894.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
пролет клип
Бренд Име:
HZPOPTeki
Магнетно:
No
Број На Модел На:
a005
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата