.

.

0.15 mm Дебелина 40mm Ширина Швајцарија Daetwyler MDC SinoLB Јаглероден Челик Лекар Сечилото

0.15 mm Дебелина 40mm Ширина Швајцарија Daetwyler MDC SinoLB Јаглероден Челик Лекар Сечилото

DEN 7920.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
SinoLB
DIY Материјали:
Електрични
производител:
Daetwyler
Материјал:
Јаглероден Челик
Спецификација:
T0.15mm*W40mm*L100m
Lamella:
T0.09mm* H1.3мм
Функција:
Оригиналниот MDC лекар нож, ласерски обележувач на секој 1.5 м
Пакување:
пластична кутија
Погоден машина на ветер:
180m голема брзина машина
Соодветни индустрии:
Rotogravure печатење, flexo печатење,флексибилни УВ печатење
Погодна за печатење база материјал:
Хартија, пластична фолија, алуминиумска фолија
Местото на Оригиналот:
Шведска MDC

Стоката во категоријата