.

.

50pcs мастило амортизерите за Epson перо про 7880 печатач

50pcs мастило амортизерите за Epson перо про 7880 печатач

DEN 2520.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
SP-амортизерите
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
мастило амортизерите
Погоден за:
Мастило амортизерите за Epson 7880 печатач
Објектот:
Мастило амортизерите за Epson 7880 печатач
Материјал на амортизерите:
П. P материјал
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месеци
1 многу:
50pcs

Стоката во категоријата