.

.

За BMW X1 E84 Сина Внатрешна клима Копчето Покрие Прстен 2009-2015 3pcs

За BMW X1 E84 Сина Внатрешна клима Копчето Покрие Прстен 2009-2015 3pcs

DEN 501.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
hotrimworld
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2009-2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За BMW X1 E84
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Стоката во категоријата