.

.

10pcs/многу Микс Слободни Синџири Шарени Кристал Правоаголник Locket Pendant Живеење Стакло Меморија Фото Locket Лебди Шарм Locket

10pcs/многу Микс Слободни Синџири Шарени Кристал Правоаголник Locket Pendant Живеење Стакло Меморија Фото Locket Лебди

DEN 645.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
мешавина на стилови
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
27*36mm
Бренд Име:
shuyani
Обликотшема:
правоаголник
клучни зборови:
лебдечки locket
боја:
4 бои
MOQ:
10pcs
Големина:
27*36mm
Тип:
Лебдечки Шарм Locket
Pendant:
Yes
locket:
Правоаголникот Locket
Име:
кристал locket
Корисни:
Направи Nccklace За Подарок
Има Синџири:
Да,Имаат Слободен Синџири

Стоката во категоријата