.

.

Латинска танц секси костим дијамант појас латинска танц, хип шамија

Латинска танц секси костим дијамант појас латинска танц, хип шамија

DEN 1866.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Влакна,Spandex
Број На Модел На:
P001

Стоката во категоријата