.

.

150*58cm Свитлива Булчински венчаница Gown Складирање Торба Покрие Рачни Торба За Скапоцени Облеки

150*58cm Свитлива Булчински венчаница Gown Складирање Торба Покрие Рачни Торба За Скапоцени Облеки

DEN 167.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Обликот:
Плоштад
Техника:
Сјајни
Производот:
Облека Организатор
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Решетки Количина:
1
Капацитет:
12L
Употреба:
облека
Број На Модел На:
Свадба Фустан Складирање Кеси
Спецификација:
150*58
Функција:
Складирање Кеси

Стоката во категоријата