.

.

Бесплатен превозот Батеријата Колосек, ПРЕДВОДЕНИ батеријата метар индикатор за чистење на опрема за голф коли возило 12/24V РЛ-BI005

Бесплатен превозот Батеријата Колосек, ПРЕДВОДЕНИ батеријата метар индикатор за чистење на опрема за голф коли возило

DEN 10747.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
1.0cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-BI005
Објектот Ширина:
3.3cm
Специјални Функции:
час метар/батеријата индикатор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.2cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
70g

Стоката во категоријата