.

.

2018 Мода Часовници Мажите Луксузен Бренд Злато, Златни Часовници Мажи Спортски Кварц-види рачни часовници Relogio Masculino

2018 Мода Часовници Мажите Луксузен Бренд Злато, Златни Часовници Мажи Спортски Кварц-види рачни часовници Relogio

DEN 621.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Заврши Календарот,Повеќе Време Зона,Светлечки Раце,Авто Датум,LED дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
TVG
Движење:
Дигитални
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Дебелина:
15mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
YD165
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Рачни часовници
Пол:
Мажи

Стоката во категоријата