.

.

Нови Фенси рачно изработени Beaded Sequin Закрпи WRA-797

Нови Фенси рачно изработени Beaded Sequin Закрпи WRA-797

DEN 2658.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Keering
Функција:
3D,рачно изработени
Техника:
Appliqued
Големина:
24.5*2.5 cm
Стил:
Стап-На
Број На Модел На:
WRA-797
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Кристал Тип:
Одделение Чаша
Употреба:
Торба/облека/чевли/коса декорација/свадба декорација
MOQ:
50 парчиња/многу,една боја,на еден дизајн
Стил:
Станот Назад
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Стоката во категоријата