.

.

J Продавница трговија на Големо и Мало Аниме Сувенири Cosplay Наруто Кожни Нараквици Со Прст Rring Сет Cos Накит Цртан филм Keepsake

J Продавница трговија на Големо и Мало Аниме Сувенири Cosplay Наруто Кожни Нараквици Со Прст Rring Сет Cos Накит Цртан

DEN 78.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
JJ10268
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
кожа
Тежина:
50 g
Должина:
26cm

Стоката во категоријата