.

.

DoreenBeads Сребрена боја Рамен Кабел Синџири Наоди 3x4mm, кои се продаваат по пакет на 2M 2015 година нови

DoreenBeads Сребрена боја Рамен Кабел Синџири Наоди 3x4mm, кои се продаваат по пакет на 2M 2015 година нови

DEN 38.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B02753S
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата