.

.

7 LCD екран на Допир Копче за Видео Врата Телефон Спогодба Систем со IR Камера & Код на Тастатурата RFID Контрола на Пристап Видео Doobell комплет

7 LCD екран на Допир Копче за Видео Врата Телефон Спогодба Систем со IR Камера & Код на Тастатурата RFID Контрола

DEN 7872.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
моќност:
220v
Агол На Гледање (°):
92
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
лозинка
Комплет За Конфигурација:
Еден до Три видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Број На Модел На:
806MJDS3
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
боја
моќност:
110v - 240v
Камерата:
боја
екран:
боја 7 инчен монитор
Конективност:
Жичен
Работни натпревар:
3 затворен следи + 1 отворено камера
Функција:
Видео Врата Телефони
Тип:
Видео спогодба систем
Напојување:
ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна

Стоката во категоријата