.

.

DWM60X2-12N МОЌ МОДУЛ IGBT 60A 1200V

DWM60X2-12N МОЌ МОДУЛ IGBT 60A 1200V

DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
DWM60X212N DWM60X2-12 DWM60X2 DWM60X DWM60 DWM DWM6 DW 60X2-12N 60X2 6
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата