.

.

ТОПЛА Продажба!!! 16W LED вградна светилка 16W LED таванот светлина Dimmable /не Dimmable Бесплатен превозот

ТОПЛА Продажба!!! 16W LED вградна светилка 16W LED таванот светлина Dimmable /не Dimmable Бесплатен превозот

DEN 6144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
SNYKA
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Annular
Напон:
200 - 239V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Број на LED Чип:
15 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
145MM
База Тип:
линија
Напон:
110-240V

Стоката во категоријата