.

.

STARPAD За Zongshen CB250 шест-брзински менувач-ѕвезда одбор делови на мотор

STARPAD За Zongshen CB250 шест-брзински менувач-ѕвезда одбор делови на мотор

DEN 576.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Бренд Име:
STARPAD

Стоката во категоријата