.

.

Пен Диск Накит Кристал го исчистите од USB Флеш Диск 512GB Месечината 64GB 16GB 32GB Flash Memory Stick Pendrive Мини USB 1TB 2TB Подарок 2.0

Пен Диск Накит Кристал го исчистите од USB Флеш Диск 512GB Месечината 64GB 16GB 32GB Flash Memory Stick Pendrive Мини

DEN 177.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
usb флеш диск 512gb
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
usb флеш диск 512gb
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
usb флеш диск 512gb
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина

Стоката во категоријата