.

.

Нови Realtek RTL8723BS BL-8723BS WIFI + BT адаптер SDIO модул

Нови Realtek RTL8723BS BL-8723BS WIFI + BT адаптер SDIO модул

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
RTL8723BS
Бренд Име:
KHY
Тип:
Мини Дисплеј Порта
Број На Модел На:
RTL8723BS

Стоката во категоријата