.

.

бесплатен превозот 24V DC 250w потопна пумпа за вода сончевата површина Пумпа max.протокот 2.2m3/час 3 години гаранција Модел SQB2.2/35-D24/250

бесплатен превозот 24V DC 250w потопна пумпа за вода сончевата површина Пумпа max.протокот 2.2m3/час 3 години гаранција

DEN 12816.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

моќност:
Електричен
Број На Модел На:
SQB2.2/35-D24/250
Структура:
површината пумпа
Теорија:
Електромагнетни Пумпа
Употреба:
Вода
Примена:
Подводните
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
TOPMONKING
Гориво:
Соларен Панел
Max.Проток:
2.2m3/час
Напон:
24v
моќност:
250w
Max.Глава:
35m
излез:
1
Теорија:
DC brushless
Користи:
Видете ги следниве инструкции
Гаранција:
3 Години
Max.suct глава:
8m
треба соларен панел:
1 компјутер vmp36v 320w

Стоката во категоријата