.

.

(25*35mm) Галвански Druzy Камен Ѓердан Капка Pendant 4pcs/многу Сино Бела Мешавина Drusy Pendant Овална Форма за Синџирот на Ѓердан

(25*35mm) Галвански Druzy Камен Ѓердан Капка Pendant 4pcs/многу Сино Бела Мешавина Drusy Pendant Овална Форма за Синџирот

DEN 403.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CV120
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
25*35mm

Стоката во категоријата