.

.

STARPAD За X2moto - за Zongshen 250 вода за ладење на моторот пумпа за вода impeller тркала пумпа опрема

STARPAD За X2moto - за Zongshen 250 вода за ладење на моторот пумпа за вода impeller тркала пумпа опрема

DEN 576.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Бренд Име:
STARPAD

Стоката во категоријата